Компанія «Українські газони» працює за стандартами провідних світових фахівців газонної індустрії і є єдиним на Україні членом Міжнародної Асоціації виробників готового газону.

Газон - це один з важливих елементів будь-якого парку, його основа. При вмілому і терплячому догляді за сіяним газоном у Вас лише через кілька років вийде чудовий трав'яний килим.

Готовий рулонний газон - єдиний спосіб швидко і без особливих зусиль перетворити голу грунт в прекрасну зелену галявину. Один день - і ділянка у котеджу або офісу, спортивна або дитячий майданчик, парк, сквер або узбіччя дороги стануть гарними й доглянутими.

Рулонний газон, який ми пропонуємо, дійсно унікальний, він проводиться за спеціальною технологією, яка не має аналогів на Україні. Наш газон володіє чудовими якостями і властивостями, його вирощують з насіння трави спеціальних сортів самої останньої селекції, завдяки чому, трава залишається завжди густий, красивою і насичено зеленою, також використовується грунт особливого складу. Саме такою травою вистилаються кращі ігрові поля Європи і країн Америки.

Для створення рулонного газону ми застосовуємо трави, здатні протягом усього вегетаційного періоду утворювати низький, густий, рівномірно зімкнутий травостій з одноколірної сочнозеленой забарвленням. Якість, якого вже оцінили провідні футбольні клуби.

Більш докладно про вартість дивіться на сторінці Прайс лист.